loading

آنچه درباره چوب پلاست باید بدانید

گلپیرا سبز

Welcome To golpirasabz 

عرضه کننده انواع چوب های فضای باز _ اکسسوریهای سبز خاص

چوب پلاست

_
bty

چوب پلاست

_
bty

چوب پلاست

_
1

چوب پلاست

_
bty

مجری تخصصی بام سبز _ دیوار سبز _ محوطه

 گلپیرا سبز

_

چوب پلاست دارای ویژگی های بسیار مفید و متنوع و خوبی است که این ویژگی باعث شده است تا این ماده به مصالح محبوب و کار آمد طراحان و معماران و عموم مردم دنیا تبدیل شود

 • پلی وود
 • چوب ترمو
 • آلاچیق
 • پرگولا
 • کلبه
 • فلاورباکس
 • سایه بان
 • تری باکس
 • شن تزئینی
 • قلوه سنگ
 • چمن طبیعی
 • چمن مصنوعی

چوب پلاست _ پلی وود

_

استفاده از این محصول به هزینه کمتری نسبت به چوب احتیاج دارد برای مکان های که ساز گاری مناسبی با چوب  ندارند و استفاده از چوب لازم بوده که صرفه اقتصادی ندارد از چوب پلاست استقاده می کنند.

چوب پلاست به علت مواد اولیه  پلاستیکی و هم چنین فشردگی زیاد در برابر نفوذ آب و مرطوب شدن کاملا مقاوم است و به راحتی  بدون هیچ گونه نگرانی می تواند درهر فضایی مورد استفاده قرار گیرد.همه می دانیم که هیچ موریانه و جونده و حشرات علاقه ای به پلاستیک ندارد همین باعث می شود که این محصول در کنار فرمول ضد موریانه ای که دارد در برابر حمله حشرات و موریانه ها و جوندگان دارای مقاومت صددرصدی داشته باشد.چوب پلاست نوعی کامپوزیت چوبی پلاستیکی است واز ترکیب مواد هم چون الیاف چوب طبیعی  با مقدار بسیار کم پلاستیک وترمو پلاستیک ها و نوعی آرد مخصوص ساخته مشودبه همین دلیل است که بیشتر افرا د در دنیا این محصول را به نام چوب پلاست میشناسند. ترکیبات سازنده ای این ماده نسبتا جدید باعث شده است که این نوع پلاستیک های چوبی  دارای ویژگی های بسیار خوب و کاربردهای فراوان و مناسبی باشند که در ادامه با ویژگی ها و کار برد های چوب پلاست به طور کلی آشنا می شویم.

_

چوب های فضای باز : چوب پلاست _ پلی وود

با ما همراه باشید

چوب پلاست محصولی  است بسیار سبک  سرعت نصب بالایی دارد اگر چوب پلاست به طور مرتب با آب و شوینده های ساده شسته شود تا سال ها زیبایی و جلال خود راحفظ می کند وهمچنین به آسانی تعمیرشده و تقریبا احتیاج و نگهداری خاصی ندارد.

سقف کاذب،نماسازی،کف پوش ودیوار پوش ،محوطه سازی،فضای بیرونی و استخر، فضای داخلی ساختمان شامل پارتیشن بندی و دکوراسیون درب پنجره و اسکلت ساختمان ،چارچوب های در پنجره، مبلمان شهری (گلدان،آلاچیق،نیمکت،…)اسکله سازی،صنعت خودرو سازی.

چوب پلاست به دلیل قابلیت اکستروار بودن در شکل های مختلف در بسیاری از طراحی های داخلی منازل و طراحی های خارجی به کار می رود.هم چنین چوب را میتوان به شکل پترن  مختلف استفاده کرد . نمای چوب می توان در طراحی های متنوع معماری مورد استفاده قرار گیرد زیرا انعطاف پذیری چوب پلاست کاربرد آن را در پروژهای متنوع و مقیاس های مختلف امکان پذیر می سازد از چوب می توان در دکوراسیون داخلی و خارجی استفاده کرد و چوب نما را میتوان با رنگ دلخواه تولید کرد.

چوب پلاست به دلیل ویژگی های منحصربه فردی که دارد زمینه کاربرد آن بسیار متنوع و گسترده تر می باشد محصولات تولیدی از این کامپوزیت ها مورد مصرف بخش های مختلفی از قبیل ساختمان سازی ،دکوراسیون و روف گاردن،تراورس راه آهن ، کشتی سازی ،قالب های پنجره و غیره  می باشد چوب پلاست ترکیبی از  پلیمر طبیعی و یک پلیمر مصنوعی است که به دلیل مقاومت بسیارزیاد و تنوع رنگی  محصول و هم چنین سبکی وزن آن کاربرد کاربرد کنونی آن بیشتر به مواردی هم چون تزئین کردن ،روکش کاری ،کف حیاط ،نماسازی ،باغ بام مربوط می شود.

تایل های چوب پلاست مناسب برای فضای تراس شما

_

کف حیاط، نماسازی و باغ بام می توانیم از چوب پلاست استفاده کنیم. واز انجایی که کامپوزیت های چوب پلاست تر کیبی از الیاف طیبعی چوب به عنوان مهم ترین و بیشترین عنصر تشکیل دهنده آن و مواد پلاستیکی با درصد کمتری نسبت به چوب می باشد. لذا می توان به خواص مورد نظر مصرف کننده از قبیل مقاومت در برابر آتش ،عایق صوتی مناسب ،استحکام وعدم شکنندگی آن به سهولت ،مقاومت بالا در برابر  اشعه ماواءبنفش ،مقاومت بسیار بالا در برابر شرایط مختلف اب و هوایی،قابلیت میخ کوبی ،اره کاری ،مقاوم در برابر ترک و شکاف ، مقاوم در برابر جوندگان موزی وهم چنین جلبک ،قارچ،انگل،ضد خوردگی ،پوسیدگی واز همه مهمتر خوب و آسان  اشاره نمود .

درباره چوب پلاست

_

بنابراین چوب پلاست را می توان جایگزین مناسبی برای چوب دانست به ذکر است این محصول با در نظر گرفتن استاندارد های زیست محیطی وسازگار بودن با محیط زیست توانسته علاوه به داشتن ظاهر و ترکیبی چوبی و سازگار بودن ب محیط از معایب چوب طبیعی مثل باد کردن ،عدم طول کمتر قیمت کلان مستثنی باشد.

پلاستیک در دمای گوناگون دچار کشیدگی و انبساط می گردد.

افزدن چوب به پلاستیک انبساط خطی را تا 50%وبیشتر کاهش انبساط خطی حرارتی موضوعی مهم می باشد بویژه هنگامی که کامپوزیت های چوبی (چوب پلاست)تغیراتی اندکی را در برابر رطوبت از خودشان می دهند چرا که پلاستیک به عنوان یک محافظ وعایق را از چوب دور می سازد.

چوب پلاست عایقی بسیار مناسب و کار آمد در جلو گیری از اتلاف انرژی  می باشد. در مقایسه با متریال های از قبیل فولاد و بتن چوب پلاست ها هادی حرارتی بسیار ضعیفی است . بنابراین با استفاده از نمای چوب از هدر رفتن گرما در زمستان و سرما در تابستان به طور موثری جلو گیری بعمل می آید و در این گونه مصرف انرژی کاهش می دهد

گلپرا سبز مجری تخصصی چوب های فضای باز

_

 همانطور که بیشتر از این گفته اند، چوب پلاست از ترکیبات پلاستیکی تحت فشار زیاد ساخته شده و دارای مواد کند سوز است این باعث شده که محصول بسیار بسیار دیرتر از حالت عادی شعله ور شود.

golpirasabz

poly wood

poly wood 

با توجه به ساختار چوب پلاست این محصول به طور تقریبی در هر متر مربع قادر به تحمل وزنی برابر با.430 کیلوگرم می باشد.

مصرف متریال چوب پلاست جهت پوشش سطوح و امور تزیینی ،الزاما نیاز به زیرسازی فلزی و یا متریال مناسب دیگر می باشد.

پروفیل های چوب پلاست پس از حمل در محل پروژه باید در سطحی کاملاٌ صاف قرار بگیرند.چیدمان پروفیل های چوب پلاست باید به صورت افقی باشد.پروفیل ها باید در مکانی خشک که هوا در آن جریان داشته باشد نگهداری شوند.زمان اجرای عملیات پوشش کف با متریال چوب پلاست باید به نوعی آغازگردد که سایر امور ساختمانی به پایان رسیده باشد.لازم است قبل از شروع عملیات نصب پوشش کف با متریال چوب پلاست نسبت به تراز بودن سطوح زیرین کار بااستفاده از پروفیل های مناسب صورت گیرد.برای عملیات زیرسازی می توان از متریال های مختلف استفاده کرد که بنا به شرایط محیطی و همچنین امکانات فضای اجرا می تواند متفاوت باشد ،این متریال ها می تواند قوطی چوب پلاست ، قوطی آهن یا آلمینیومی باشد .تشخیص نوع متریال زیرسازی و ابعاد آن برعهده ی کارشناسان شرکت می باشد.

90%

Marketing

81%

Business Solutions

72%

Development

80%

Design & Branding

88%

Search Engines

73%

Consulting

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است