loading

مشخصات فنی کلبه چوبی :

نوع چوب:

این محصول تماما از چوب کاج زرد با نام لاتین (pine ponderosa ) ساخته شده که به دلیل وجود صمغ کلفان در آوند های آن کاملا ضد رطوبت و آفت می باشد.به منظور حفظ این صمغ در چوب مراحل خشک نمودن تخته ها مطابق روش خاصی صورت پذیرفته تا مانع از بین رفتن این صمغ گردد، و نیز از آنجا که در این چوب نمی بایست جلوی تنفس تخته ها گرفته شود لذا برای پوشش نهایی آن از هیچ نوع ماده شیمیایی که باعث انسداد منافذ چوب می گردد استفاده نشده و فقط با بکارگیری دو نوع روغن گیاهی، چوب در برابر عوامل خارجی محافظت می گردد. طول عمر مفید این تخته ها بدون نیاز به رسیدگی خاصی 50 سال به بالا می باشد. تکنولوژی ساخت به روش stud می باشد که در این روش فریم بندی و کلیه اجزای داخلی و بیرونی این کلبه از چوب بوده و با روش اتصالات بسیار خاص و محاسبات دقیق اجزا به یکدیگر متصل شده و ضخامت دیوار ها، کف و سقف 13 سانتیمتر بوده و از 7 لایه تشکیل شده (5 لایه چوب و 2 لایه عایق که عایق ها پلاستر فوم با دانسیته مناسب و پشم شیشه است )

در این روش کلبه از نظر حرارتی و برودتی، صدا و رطوبت عایق می باشد و کلبه ها در برابر شدیدترین لرزش ها و ضربات مقاومت داشته و به معنای واقعی ضد زلزله می باشد.

تاسیسات:

سیستم آب و برق این کلبه ها تو کار بوده که از بهترین و مقاوم ترین مواد موجود و براساس نقشه های دقیق ساخته شده که احتمال وجود خرابی و خطر را به حداقل ممکن رسانده است.

نگهداری:

به منظور حفظ و نگهداری این کلبه ها نیاز به هیچ عمل خاصی نمی باشد و در صورت نیاز هر 10 سال یکبار پوشش  روی چوب ها توسط شرکت سازنده ساب زده شده و تجدید می گردد که در نتیجه چوب ها به حالت اولیه خود برگشت نموده و کاملا نو به نظر خواهد رسید.

در طراحی این کلبه هیچ گونه محدودیت ساخت و متراژ وجود نداشته و کلبه های چوبی را بدون نیاز به فونداسیون در ابعاد مختلف و به صورت یک طبقه و دو طبقه می توان تولید نمود.

فلاور باکس در روف گاردن

مزایای فلاورباکس ها در روف گاردن:

فلاور باکس ها در روف گاردن، در ابعاد و اندازه های مختلف و سبک های مختلف تولید می شوند که همین موضوع زیبایی روف گاردن را دو چندان می کند. استفاده از چند فلاورباکس در کنار هم در روف گاردن، علاوه بر زیبایی محیط، سبب لطافت و شادابی نیز می شود. از جمله مزایای فلاورباکس ها این است که طراحی آن ها به گونه ای است که مانع از دید شده و به عنوان یک حصار می توان از آن استفاده نمود و دیوار ها را از حالت معمول و خشک در می آورد.

از دیگر مزایای فلاورباکس ها، امکان کاشت درختچه و درخت را فراهم می آورد، حتی برای بسترهایی که برای کاشت مناسب نیستند.

انواع دیگری از فلاورباکس ها وجود دارند که قابلیت جا به جایی داشته و به هنگام تغییر دکوراسیون در روف گاردن، این فلاورباکس ها هم تغییر می کنند. از دیگر مزایای فلاور باکس ها امکان تغییر عرض و طول و عمق آن به انتخاب مشتری نیز می باشد که سبب تنوع می شود. فلاورباکس ها یا به صورت پیش ساخته و پرتابل هستند و یا به صورت سنگی و ثابت ساخته می شوند.

عموما مقاومت به کار رفته در فلاورباکس ها طوری است که سال ها دوام می آورد. فلاورباکس ها در روف گاردن از مواد مغذی تغذیه شده و آب و خاک آن مورد بررسی قرار می گیرد. به دلیل تنوع در فلاورباکس ها، موقعیت نصب آن هم متفاوت است. نصب فلاورباکس ها در روف گاردن طوری طراحی شده که افراد می توانند موقعیت دقیق روف گاردن را مشخص سازند.

آموزش هااجرا

آلاچیقپرگولاترمو وودتری باکسچوب پلاستفلاورباکسکلبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است