loading
فلاورباکس چوبی

مزایای فلاورباکس ها در روف گاردن :

فلاور باکس ها در روف گاردن، در ابعاد و اندازه های مختلف و سبک های مختلف تولید می شوند که همین موضوع زیبایی روف گاردن را دو چندان می کند. استفاده از چند فلاورباکس در کنار هم در روف گاردن، علاوه بر زیبایی محیط، سبب لطافت و شادابی نیز می شود. از جمله مزایای فلاورباکس ها این است که طراحی آن ها به گونه ای است که مانع از دید شده و به عنوان یک حصار می توان از آن استفاده نمود و دیوار ها را از حالت معمول و خشک در می آورد.

از دیگر مزایای فلاورباکس ها، امکان کاشت درختچه و درخت را فراهم می آورد، حتی برای بسترهایی که برای کاشت مناسب نیستند.

انواع دیگری از فلاورباکس ها وجود دارند که قابلیت جا به جایی داشته و به هنگام تغییر دکوراسیون در روف گاردن، این فلاورباکس ها هم تغییر می کنند. از دیگر مزایای فلاور باکس ها امکان تغییر عرض و طول و عمق آن به انتخاب مشتری نیز می باشد که سبب تنوع می شود. فلاورباکس ها یا به صورت پیش ساخته و پرتابل هستند و یا به صورت سنگی و ثابت ساخته می شوند.

عموما مقاومت به کار رفته در فلاورباکس ها طوری است که سال ها دوام می آورد. فلاورباکس ها در روف گاردن از مواد مغذی تغذیه شده و آب و خاک آن مورد بررسی قرار می گیرد. به دلیل تنوع در فلاورباکس ها، موقعیت نصب آن هم متفاوت است. نصب فلاورباکس ها در روف گاردن طوری طراحی شده که افراد می توانند موقعیت دقیق روف گاردن را مشخص سازند.

گلپیراسبز ،طراح و مشاور و مجری تخصصی بام سبز ، دیوار سبز ، تراس سبز

طراحی محوطه و فضای سبز

عرضه کننده : متریال بام سبز و دیوار سبز

اکسسوریهای سبز خاص

تجهیزات خاص فضای باز

تولید باکس های مدولار ، بام سبز ، تراس سبز

طراحی و ساخت انواع سازه های چوبی ( آلاچیق ، پرگولا ، سایه بان ، کلبه ، فلاور باکس)

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است