loading
پوکه

پوکه صنعتی :

نوع دیگری از پوکه می باشد که از خاک رس و دخالت انسانی تولید می شود. این پوکه ، یک سبک دانه مصنوعی است که خاک رس در کوره با دمای بالای 1200 درجه سانتی گراد حرارت می بیند و پس از انبساط به پوکه صنعتی تبدیل می شود، به همین دلیل در داخل دانه ها، خلل و فرج زیادی ایجاد می شود. شکل ظاهری آن به صورت دایره بوده و سطح بیرونی آن زبر می باشد و قسمت داخلی پوکه صنعتی یا لیکا، از بافت سیاه یا قهوه ای رنگ برخوردار است.

خواص و کاربرد پوکه صنعتی : این پوکه ها هنگام ترکیب با سایر مصالح، نتیجه خوبی دارد و عایق مناسب صدا هستند، هم چنین از وزن کمی برخوردار هستند و دوام و پایداری شیمیایی بالایی دارند، و مقاومت زیادی در برابر آتش  را دارد. از دیگر خواص این نوع پوکه ها، دارای خاصیت تراکم ناپذیری می باشد، هم چنین عمر طولانی دارند و در برابر سرما و یخ زدگی مقاوم هستند.

کاربرد این نوع پوکه ها، در ساخت سد و در سازه های ساختمانی می باشد، هم چنین در تولید بلوک سبک، از این نوع پوکه استفاده می شود. از دیگر کاربرد های این نوع پوکه ، استفاده از آن در بخش کشاورزی بدلیل وجود رس است که برای برخی محصولات کشاورزی مفید است. از دیگر مزیت های این پوکه ها می توان، استفاده آن در کف سازی و شیب بندی، روف گاردن و راه سازی اشاره کرد. هم چنین به عنوان پرکننده و زهکش سبک هم، کارایی بالایی دارد.

گلپیراسبز ،طراح و مشاور و مجری تخصصی بام سبز ، دیوار سبز ، تراس سبز

طراحی محوطه و فضای سبز

اکسسوریهای سبز خاص

تجهیزات خاص فضای باز

عرضه کننده : متریال بام سبز و دیوار سبز

تولید باکس های مدولار ، بام سبز ، تراس سبز

طراحی و ساخت انواع سازه های چوبی ( آلاچیق ، پرگولا ، سایه بان ، کلبه ، فلاور باکس)

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است