loading

انواع چمن مصنوعی :

چمن های مصنوعی با توجه به ساختار و مواد سازنده شان، به سه دسته تقسیم می شوند: نایلون، پلی اتیلن، پلی پروپیلن

چمن مصنوعی ساخته شده از مواد نایلونی: دارای مقاومت بالا در برابر درجه حرارت و وزن بیش از حد می باشد. این مدل از چمن مصنوعی، بهترین محصول از نظر دوام می باشد که به دلیل کیفیت و هزینه ی بالا در ساخت و زیرسازی، برای متراژ های بالا استفاده نمی شود.

چمن مصنوعی از جنس پلی اتیلن: با صرف هزینه ی بیشتر می توان از این جنس چمن استفاده کرد. این جنس به دلیل بافت نرم، ظاهر طبیعی و دوام خوبی که دارد، برای مکان هایی که طبیعی بودن چمن مهم است،استفاده می شود. چمن مصنوعی از جنس پلی اتیلن، برای هر مکانی قابلیت استفاده را دارد. از همین جنس در محوطه های بازی بچه ها، اطراف استخر و فضاهایی که رو باز هستند نیز می توان استفاده کرد.

چمن مصنوعی از جنس پلی پروپیلن: این نوع چمن از لحاظ هزینه بسیار مناسب است. چمنی که از الیاف پلی پروپیلن ساخته شده، نقطه ذوب پایینی داشته و به نسبت جنس های دیگر از دوام کمتری برخوردار است و این موضوع به آسیب پذیر بودن آن بیشتر کمک می کند. از این نوع چمن برای منازل مسکونی و فضاهایی که متراژ کمی دارد، بیشتر استفاده می شود و برای فضاهای بزرگ و پر رفت و آمد نیز کاربرد ندارد.

با توجه به توضیحات داده شده، بهترین انتخاب چمن مصنوعی از جنس پلی اتیلن است که مقاومت بالایی داشته و ظاهر طبیعی تری دارد، بافت نرم و هزینه مقرون به صرفه ی آن از جمله ویژگی هایی است که می توان به بهترین انتخاب بودن این مدل، اشاره کرد.

گلپیراسبز ،طراح و مشاور و مجری تخصصی بام سبز ، دیوار سبز ، تراس سبز

طراحی محوطه و فضای سبز

اکسسوریهای سبز خاص

تجهیزات خاص فضای باز

عرضه کننده : متریال بام سبز و دیوار سبز

تولید باکس های مدولار ، بام سبز ، تراس سبز

طراحی و ساخت انواع سازه های چوبی ( آلاچیق ، پرگولا ، سایه بان ، کلبه ، فلاور باکس)

دسته‌بندی نشده

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است