loading
آبنما مدرن

آبنما ها انواع مختلفی دارند:

آبنمای مدرن :

آبنماهای مدرن با ایجاد صدای دلنشین آب و استفاده از ترکیب نور ، دکوراسیونی زیبا به محل زندگی و یا محل کار شما می بخشد. در طراحی این نوع آبنماها آبریزش به بیرون از مخزن وجود ندارد. هم چنین آبنماها کاملا آب بند بوده و امکان نشت آب در آن ها وجود ندارد. طراحی آبنمای مدرن می تواند موزیکال، هوشمند، شیشه ای، حبابی، فواره ای و … باشد که انتخاب آن بستگی به سلیقه فرد و در نظر گرفتن محدودیت ها دارد.

آبنمای آب و آتش :

آب و آتش دو عنصر متضاد در این نوع نازل ها با یکدیگر تلفیق می شوند. آب از فواره به بیرون پرتاب می شود و آب که باعث خاموشی آتش می شود خود آتش می گیرد و در طول مسیر می سوزد. این دو عنصر خلقت با یکدیگر ترکیب می شوند تا احساسی زیبا را برای بیننده ایجاد کنند این زیبایی حاصل تفکر و ایده ی طراح و مجری این نازل ها می باشد. 

آبنمای شیشه ای :

این نوع آبنماها طراحی جدیدی از ترکیب آب و نور و شیشه می باشد که برای استفاده در محیط های داخلی اداری، تجاری و مسکونی مناسب است. اساس طراحی این آبنما بر اساس حرکت جریان آب بر روی شیشه می باشد. آبنمای شیشه ای با توجه به دکوراسیون محل اجرا در قاب های استیل،سنگی، چوبی و …قابل اجرا می باشد.

آبنمای مه پاش :

این نوع از آبنماها، توسط نازل های مخصوص خود آب را به صورت پودر و ذرات بسیار ریزی در می آورد که به دلیل وزن پایینی که این ذرات دارند، هنگام برخورد با هوا به بخار تبدیل و ذرات آن شبیه مه می شوند. رطوبت و فضایی که این نوع از آبنما ایجاد می کند حس زیبای بودن در کنار آبشار را القا می کند.

گلپیراسبز ،طراح و مشاور و مجری تخصصی بام سبز ، دیوار سبز ، تراس سبز

طراحی محوطه و فضای سبز

اکسسوریهای سبز خاص

تجهیزات خاص فضای باز

عرضه کننده : متریال بام سبز و دیوارسبز

تولید باکس های مدولار ، بام سبز ، تراس سبز

طراحی و ساخت انواع سازه های چوبی ( آلاچیق ، پرگولا ، سایه بان ، کلبه ، فلاور باکس)

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است