loading
محوطه سازی

محوطه سازی باغ چیست؟

محوطه سازی باغ فقط ایجاد فضای سبز و آبیاری و هرس نیست بلکه محوطه سازی به ایجاد فضایی گفته می شود که در باغ یا هر فضای سبزی ایجاد می شود و شما می توانید ساعاتی را در آن فضا سپری کنید و از دیدن زیبایی های آن لذت ببرید.

برای ایجاد فضایی زیبا در باغ از گلدان ها و گلکاری های رنگارنگ و خلاقانه با آرایش و مرزبندی های منظمی می توانید استفاده کنید. در طراحی محوطه سازی برای باغ از ترکیب مصالح و مواد مختلفی مانند چوب و تخته سنگ و سرامیک و سنگ ریزه و درختچه های تزئینی و خزه ها و بوته های کوتاه و … استفاده می شود که هر یک از این مواد و مصالح باعث ایجاد جذابیت بیشتر در فضای باغ می شوند.

موزائیک چمنی و موزائیک های سنگی از انواع مصالحی هستند که در طراحی محوطه فضای سبز مورد استفاده قرار می گیرند و این نوع موزائیک ها در مکان های شخصی قرار داده می شوند و برای ایجاد مرز بندی در فضای باغ نیز می توانند مناسب باشند.

گلدان ها یکی دیگر از انواع عناصر تزئینی می باشند و شما می توانید در کنار باغچه های بزرگ و کوچک ایجاد شده در فضای باغ از گلدان های تزئینی و رنگارنگ استفاده کنید.

استفاده از مبلمان را در فضای باغ نباید نادیده گرفت شما می توانید در مکانی مناسب مبلمان با طرح شیک و زیبا را بچینید و از این فضای ایجاد شده برای استراحت استفاده کنید.

گلپیراسبز ،طراح و مشاور و مجری تخصصی بام سبز ، دیوار سبز ، تراس سبز

طراحی محوطه و فضای سبز

اکسسوریهای سبز خاص

تجهیزات خاص فضای باز

عرضه کننده : متریال بام سبز و دیوار سبز

تولید باکس های مدولار ، بام سبز ، تراس سبز

طراحی و ساخت انواع سازه های چوبی ( آلاچیق ، پرگولا ، سایه بان ، کلبه ، فلاور باکس)

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است