18
جولای

ویژگی چوب پلاست

 چوب پلاست:

 

دوام و عمر بالا و قابل استفاده در فضای باز:

بسیاری از تحقیقات درباره ی چوب پلاست در دنیا انجام شده است، این را نشان می دهد که این متریال دارای طول عمر بالا و دوام و میزان مقاومت زیادی دارد.

بنابراین جزء محصولات سازگار با محیط بیرونی بوده و به راحتی و با اطمینان خاطر می توان از این محصول در فضای باز استفاده کرد.

ضد حریق(اشتعال پذیری بسیاری کم):

چوب پلاست از از ترکیبات پلاستیکی تحت فشار زیاد ساخته شده و دارای مواد کند سوز است، این باعث شده که محصول بسیار دیرتر از حالت عادی شعله ور شود.

دوستدار محیط زیست:

برخلاف دیگر متریال های ب کار رفته در نما، از منابع تجدید پذیر می باشد.

چوب پلاست از منابع طبیعی و مصنوعات تجدیدپذیر می باشد.از دیگر فواید منحصر به فرد چوب پلاست، بازیافت شدن صد در صدی آن می باشد؛ که این ویژگی آن را از دیگر متریال ها متمایز کرده است و بنابراین با قاطعیت می توان عنوان کرد یکی از متریال هایی می باشد که با بیشترین میزان، دوستدار محیط زیست می باشد.

سازگار با محیط زیست و سلامت انسان:

ترکیبات چوب پلاست به گونه ای است که هیچ ماده سمی را در خود راهی نداده است و بنابراین جزء محصولات سبز بوده و برای سلامتی انسان هیچ گونه ضرری ندارد.

هم چنین بالای 90 درصد از مواد اولیه چوب پلاست از مواد قابل بازیافت است؛ بنابراین برای تولید این مدل چوب نه تنها درختان از بین نمی روند بلکه همین مواد اولیه سازنده ی آن که پلاستیکی است، به راحتی بازیافت می شود.

این ویژگی نشان دهنده سازگاری بالای این محصول با این محیط زیست است.