03
ژانویه

نگهداری از چمن مصنوعی

نکاتی از تمیز کردن چمن مصنوعی:

چمن مصنوعی هم مانند هر سطح دیگری، نیاز به تمیزی و شستشو دارد. برای تمیزی این سطح، می توان از جارو یا برس استفاده نمود. هم چنین برای از بین بردن لکه روی سطح چمن مصنوعی، بهتر است از ترکیب پاک کننده و آب با برس یا مسواک استفاده کرد. بهترین روش برای از بین بردن لکه ها، استفاده از حوله کاغذی نم دار است به طوری که روی محل لکه شده، بگذاریم و برداریم. این نکته هم در نظر بگیریم که برای تمیز کردن محل مورد نظر، حوله را محکم روی چمن مصنوعی فشار ندهیم که این کار کارایی کمتری داشته و باعث آسیب به بافت چمن می شود.

برای از بین بردن لکه های رنگی مثل لکه قهوه و… اینطور عمل می کنیم:

ابتدا به اندازه یک قاشق چای خوری مایع پاک کننده را با یک پیمانه آب ترکیب کرده و سپس با پارچه یا حوله نم دار، آن را بر روی سطح مورد نظر می مالیم. بعد از این کار، با استفاده از فشار آب درون شیلنگ، آن سطح را آب پاشی کرده تا مایع پاک کننده با فشار آب از بین رفته و سطح کاملا پاک شود. از نکته قابل توجه در این مورد، استفاده از آب ولرم برای شستشوی فضولات حیوانات خانگی روی سطح چمن مصنوعی است که می توان از ترکیب یک قاشق چای خوری مایع پاک کننده و یک پیمانه آب، در این مورد هم استفاده کرد و بعد از آن قسمتی که مایع پاک کننده ریخته شده را باید آب کشی کرد.

 

گروه معماری گلپیرا : گلپیرا سبز مجری تخصصی بام سبز، دیوار سبز، محوطه سازی، خاک فرآوری شده و سازه های چوبی (آلاچیق، پرگولا، سایه بان، فلاورباکس، تری باکس)

عرضه کننده: متریال بام سبز، دیوار سبز، چمن های مصنوعی

اکسسوریهای سبز خاص

چوب های فضای باز

تجهیزات خاص فضای باز

خاک های مخصوص سبک

تولید باکس های مدولار بام سبز و تراس سبز

طراحی و ساخت انواع سازه های چوبی.