05
ژانویه

نکاتی از چمن مصنوعی

برف روبی سطح چمن مصنوعی:

هنگامی که سطح چمن مصنوعی شما، از برف یا یخ پوشیده شده باشد، به طور طبیعی آب حاصل از برف یا یخ از طریق منافذ مخصوصی که درون چمن مصنوعی تعبیه شده، از سطح چمن مصنوعی خارج می شود. اما اگر بخواهید سطح چمن پوشیده شده از برف یا یخ را قبل از آب شدن جمع آوری کنید، بهتر است با استفاده از برس برف یا یخ را به گوشه ای ببرید و بعد با جارو یا پاروی پلاستیکی آن را جمع آوری کنید. نکته قابل توجه این است که از جارو یا پاروی فلزی استفاده نشود زیرا باعث آسیب به سطح چمن مصنوعی می شود.

آیا از سطح چمن مصنوعی، بویی ساطع می شود؟ 

برخی از عناصر و مواد بخش ساختمان سازی یا دکوراسیون داخلی، از خود گاز یا مواد بودار نیز ساطع می کنند که دلیل آن هم می تواند مربوط به جنس یا مواد تشکیل دهنده آن، و یا کیفیت پایین محصولات صنعتی باشد.

کیفیت مواد تشکیل دهنده ی چمن مصنوعی، از چنین ویژگی برخوردار نبوده و از آن بو یا گازی ساطع نمی شود، از این رو می توان گفت که چمن مصنوعی، فاقد مواد آلرژی زا بوده و حساسیتی نمی دهد و حساسیت به چمن مصنوعی، به این دلایل نمی باشد.

گروه معماری گلپیرا : گلپیرا سبز مجری تخصصی بام سبز، دیوار سبز، محوطه سازی، خاک فرآوری شده و سازه های چوبی (آلاچیق، پرگولا، سایه بان، فلاورباکس، تری باکس)

عرضه کننده: متریال بام سبز، دیوار سبز، چمن های مصنوعی

اکسسوریهای سبز خاص

چوب های فضای باز

تجهیزات خاص فضای باز

خاک های مخصوص سبک

تولید باکس های مدولار بام سبز و تراس سبز

طراحی و ساخت انواع سازه های چوبی.