• تلفن تماس:  0915338326409112076432
  • Email us: golpirasabz@gmail.com
  • Working Hours: 09:00-17:00

من گلپیرایی هستم.

طراح بیش از ۵۰ روف گاردن شیک و جذاب
Hire Me Now
Slide1 Slide1 Slide1 Slide1

خوش آمدید

گروه معماری گلپیرا سبز مجری تخصصی بام سبز ، دیوار سبز ، محوطه سازی و سازه های چوبی

برای پروژه بعدی آماده اید؟

تجارب گلپیرا سبز

2014 - 2019

 

طراحی و اجرای روف گاردن

مجری تخصصی بام سبز

2012 - 2019

 

طراحی و اجرای دیوار سبز

مجری تخصصی دیوار سبز

2010 - 2019

 

طراحی و اجرای محوطه سازی

مجری تخصصی محوطه سازی

2008 - 2019

 

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

مجری تخصصی دکوراسبون داخلی

پروسه کاری

  • آلاچیق _ پرگولا
  • کلبه چوبی
  • آبنما
  • فلاور باکس _ تری باکس

آلاچیق

قبل از ساخت پرگولا یک سکوی بتنی کوچک و کم ارتفاع ساخته می شود و سپس صفحه های بیس پلیت قبل از عملیات بتن ریزی به سکومتصل می گردد.تا پایه های ستون پرگولا بر روی آن قرار گیرند که باید برای تقویت اتصالات از پروفیل نبشی استفاده کرد.

کلیه پروفیل های سازه از طریق محاسبات تعیین می گرددکه باید قادر به تحمل وزن خود باشند ودر انتها پوشش(کاور)کلیه سطوح به مصالحی از چوب و سنگ کار می شود که توسط پیچ گالوانیزه و کلیپ به سازه پرگولا نصب می شوند.

سازه  ای است که از آن برای ایجاد ورودی مجلل ، در محوطه سازی و فضای سبز روف گاردن ، مسیر های تردد ، فضای بازی و… استفاده می گردد. سازه پرگولا می تواند کاربرد زیادی در ایجاد یک منظره داشته باشد.

سازه ای غیر سقف می باشد و معمولا از الوار های چوبی به فواصل معین در طراحی سقف آن استفاده می شود.

گیاهان رونده سقف مشبک به منظور فراهم کردن محیطی و نیم سایه که اکثراً با الحاق شدن نیمکت هایی به آن فضایی ایده آل را برای نشستن در آن مهیا می گردد.

با قرار دادن چند پرگولا در کنار هم وکاشت گیاهان رونده در دو طرف آن می توانیم یک تونل سبز را داشته باشیم.

 

 

با توجه به هدف اصلی گروه معماری گلپیرا که تبدیل فضای مرده و بلاء استفاده ساختمان ها به فضای دنج و سبز و قابل استفاده می باشد می توان به راحتی و با صرف هزینه ای اندک فضا را زنده کرد.

تکنولوژی ساخت به روش stud می باشد که در این روش فریم بندی و کلیه اجزای داخلی و بیرونی این کلبه از چوب بوده و با روش اتصالات بسیار خاص و محاسبات دقیق اجزا به یکدیگر متصل شده و ضخامت دیوارها ، کف و سقف 13 سانتی متر بوده و از 7 لایه تشکیل شده ( 5 لایه چوب و 2 لایه عایق که عایق ها پلاستر فوم با دانسیته مناسب و پشم شیشه است )

در این روش کلبه از نظر حرارتی و برودتی  _    صدا و رطوبت عایق می باشد وکلبه ها در برابر شدیدترین لرزش ها و ضربات مقاومت داشته و به معنای واقعی ضد زلزله می باشد .

یک آبنما می تواند با ایجاد صدای جریان آب و منظره ای بینظیر راه حلی خارق العاده در تغییر محیط باشد، علاوه بر این یک آب نما برای ایجاد رطوبت محیطی و خنک کردن محیط نیز به کار می رود. آبنما ها تقریبا در هر محیطی در داخل و خارج ساختمان قابل نصب هستند. در معماری منظر و طراحی باغ یا فضای سبز مفهوم آبنما طیف وسیعی از کاربردها نطیر چشمه، استخر، برکه، حوضچه، آبشار و مسیرهای جریان آب را شامل می شود.

 

چوب پلاست به دلیل ویژگی های منحصربه فردی که دارد زمینه کاربرد آن بسیار متنوع و گسترده تر می باشد

محصولات تولیدی از این کامپوزیت ها مورد مصرف بخش های مختلفی از قبیل ساختمان سازی ،دکوراسیون و روف گاردن،تراورس راه آهن ، کشتی سازی ،قالب های پنجره و غیره  می باشد

 

چوب پلاست ترکیبی از  پلیمر طبیعی و یک پلیمر مصنوعی است که به دلیل مقاومت بسیارزیاد و تنوع رنگی  محصول و هم چنین سبکی وزن آن کاربرد کاربرد کنونی آن بیشتر به مواردی هم چون تزئین کردن ،روکش کاری ،کف حیاط ،نماسازی ،باغ بام مربوط می شود.

0

سازه های چوبی

0

محوطه سازی

0

دیوار سبز

0

بام سبز