loading

خدمات فضای سبز

گلپیرا سبز

Welcome To golpiasabz 

مجری تخصصی بام سبز _ دیوار سبز _ سازه های چوبی

بام سبز

_
IMG-20190623-WA0033

بام سبز

_
IMG-20190623-WA0027

بام سبز

_
IMG-20190623-WA0029

بام سبز

_
PowerPoint Presentation

خدمات فضای سبز

_

بام سبز فضای سبز طراحی شده است که با احداث آد در فضاهای بلااستفاده ای از ساختمان ( پشت بام و تراس ) ، همسو با تکنولوژی مدرن و همخوان با ارزش های زیبا شناسی ، اجتماعی و فرهنگی می تواند در شرایط زیست محیطی اکنون ، فضلی سبز از دست رفته شهری را زنده و موجبات پایداری محیط ، بهبود سلامت روانی و جسمی ساکنین و افزایش کیفیت زندگی گردد.

فواید چندانی در مورد بام های معمولی وجود ندارد. قیمیت پائین تر ” بام های معمولی ” در مقایسه با بام سبز ، تنها یک نتیجه گیری کوتاه مدت بوده و هزینه های بلند مدت نگهداری و تعمیر آنها خیلی بیشتر از بام های سبز است . این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد که بام ها اغلب از بخش های تصنعی و دوست نداشتنی ساختمانها هستند که اگرهیچ  اقدام احتیاطی و پیشگیرانه ای انجام نشود و کمبود کیفیت داشته باشند ، مشکلات به سرعت افزایش می یابند .

در این میان بام های سبز علاوه برزیبایی و ایجاد محیطی دلپذیر برای زندگی و کار ، به بهبود کیفیت هوا به خصوص در نواحی پرجمعیت کمک می کنند . گیاهان چه روی زمین کاشته شده باشند ، چه روی دیوارها یا بام یک ساختمان ، قادرهستند علاوه بر جذب گرد و غبار تولید اکسیژن و خنک کردن شهر در ماه های گرم تابستان ( به دلیل خاصیت تبخیر) به گسترش نمای سبز و فضایی طبیعی کمک کنند.

یکی از شیوه های اجرای بام سبز، مدل های پیش ساخته ای است که بدون نیاز به زیر ساخت ، قابل پیاده شدن روی هر بام و بالکن و هر نوعی از بام ها هستند . این قطعات پیش ساخته با پوشش گیاهی متنوع واز پیش کاشته شده به صورت گیاهان مختلف تا درخت و درختچه عرضه می شود.

گلپیرا سبز : مجری تخصصی بام سبز 

سیستم مدولار  

در این سیستم گیاهان در جعبه های مخصوص که تمام یا بیشتر بام سبز را می پوشاند ، کشت و نگهداری می شوند و بر خلاف سیستم های غیر مدولار محیطی نا پیوسته را تشکیل می دهد. کاشت گیاهان در سیستم مدولار رواج گسترده ای یافته است زیرا اینگونه سیستم می تواند از مشکلات و هزینه های کلان ایجاد بام های ضد آب بکاهد. همچنین مهمترین ویژگی این سیستم طراحی با اجزاء و قطعاتی است که علاوه بر اینکه رشد پایدار گیاه را فراهم میکند ، وزن کم و قابلیت جابه جایی آنها به راحتی امکان ایجاد طرح ها و الگو ها ی مورد نظر فراهم می کند.

89Top Reviews
57User Ratings
چمن مصنوعی
فلاورباکس چوبی
مجری تخصصی بام سبز _ دیوار سبز

golpirasabz 

شرکت ما به عنوان شرکت پیشرو در این سیستم با طراحی و ساخت قطعاتی نظیر فلاورباکس ها ، سینی های پوششی ، قاب های جعبه درختی ، آلاچیق ، پرگولا ، سایه بان و کلبه های چوبی تحت عنوان ” گلپیرا ” نه تنها مشکلات استفاده از سیستم غیر مدولار را برطرف نمود بلکه با کاربرد چوب پلاست و کامپوزیت آلومینیوم در ساخت قطعات ، مشکلات استفاده از اجزای چوبی در زمینه میزان مقاومت باد ، آفتاب ، باران ، اشعه ماورابنفش ، پوسیدگی و رنگ رفتگی آنها در برابر این عوامل اقلیمی را نیز برطرف نموده است. همچنین کلیه فلاورباکس ها و سینی ها در این سیستم دارای صفحه ای نگهدارنده شامل فیلتر ژئو تکستایل ، ژئو ممبران ، زهکش ، آبروها ، پیچ های اتصال دهنده ، محکم کننده و اتصال دهنده های پایه هستند.

  • ژئو ممبران
  • ژئو تکسایل
  • عایق رطوبتی
  • آلاچیق
  • پرگولا
  • کلبه
نمونه ی روف گاردن یا بام سبز

درباره ما 

_

مهمترین ویژگی و مزیت های گلپیرا سبز:

_ ایجاد بام سبز در کوتاهتارین زمان ممکن

_ عدم نیاز به زیرسازی

_ امکان ایجاد تمامی طرح ها و الگو های مورد نظر

_ واحد های مدولار : سبک ( دارای وزن مناسب برای هر گونه ساختمان ) و قابل انتقال

_ پیاده کردن قطعات ، انبار کردن آنها خارج از محل استفاده و سوار کردن مجدد آنها

_ زیبا و سازگار با محیط زیست

_ پشتیبانی طولانی مدت از گیاهان با آبیاری اتوماتیک و کمترین نگهداری

_ قیمت مناسب

_ ضمانت تمامی محصولات

15 سال تجربه
در فضای سبز شهری
تولید کننده متریال روف گاردن
عرضه کننده انواع چوب های فضای باز
عرضه کننده انواع چمن های طبیعی _ مصنوعی

آنچه مجموعه ما انجام می دهد.

_

در مرحله نخست ، کارشناسان از محل پروژه به صورت رایگان بازدید انجام می دهد و پس از ارائه توضیحا ت لازم درباره شیوه اجرایی و با توجه به شرایط محیطی ، یکی از دو روش اجرای دیوار سبزیا روف گاردن  مدولار _ متمرکز را به کارفرما پیشنهاد می کند.

شرکت معماری گلپیرا : تولید کننده خاک سبک فرآوری شده مخصوص روف گاردن _ دیوار سبز _ محوطه

تنها تولید کننده خاک سبک فرآوری شده در مازندران

موارد مصرف خاک گلپیرا: ویژه فضای سبز پشت بام _ بستر مناسب برای کشت های گلخانه و کشت گیاهان زینتی _ باغات و

تولید کننده خاک های: فرآوری شده سبک _ خاک فرآوری شده درجه 1 پیت _ خاک پیت کمپوست غنی شده _ خاک بنفشه آفریقایی _ خاک کاکتوس _ خاک بن سای _ خاک ارکیده _ خاک تراریوم _ خاک رز _ خاک آزالیا _ خاک برگ _ سبزی کاری _ کود کمپوست غنی شده خالص _ خاک سیاه بدون رس _ خاک سیاه خالص سرند شده

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است