loading

چوب پلاست

ویژگی های چوب پلاست :

استفاده از این محصول به هزینه کمتری نسبت به چوب احتیاج دارد. برای مکان هایی که سازگاری مناسبی با چوب ندارند و استفاده از چوب لازم بوده و هم چنین صرفه اقتصادی ندارد از چوب پلاست استفاده می کنند.

چوب پلاست دارای ویژگی های بسیار مفید،متنوع و خوبی است که این ویژگی باعث شده است تا این ماده به مصالح محبوب و کارآمد طراحان و معماران و عموم مردم دنیا تبدیل شود.

چوب پلاست به علت مواد اولیه پلاستیکی و هم چنین فشردگی زیاد در برابر نفوذ آب و مرطوب شدن کاملا مقاوم است و به راحتی بدون هیچ گونه نگرانی می تواند در هر فضایی مورد استفاده قرار گیرد.

همه می دانیم که هیچ موریانه و جونده و حشراتی علاقه ای به پلاستیک ندارند همین باعث می شود که این محصول در کنار فرمول ضد موریانه ای که دارد در برابر حمله حشرات و موریانه ها و جوندگان مقاومت صد در صدی داشته باشد.

چوب پلاست نوعی کامپوزیت چوبی پلاستیکی است و از ترکیب مواد همچون الیاف چوب طبیعی با مقدار بسیار کم پلاستیک و ترمو پلاستیک ها و نوعی آرد مخصوص ساخته می شود به همین دلیل است که بیشتر افراد در دنیا این محصول را با نام چوب پلاست می شناسند. ترکیبات سازنده این ماده نسبتا جدید باعث شده است که این نوع پلاستیک های چوبی دارای ویژگی های بسیار خوب و کاربرد های فراوان و مناسبی باشند.

گلپیراسبز ،طراح و مشاور و مجری تخصصی بام سبز ، دیوار سبز ، تراس سبز

طراحی محوطه و فضای سبز

عرضه کننده : متریال بام سبز و دیوار سبز

اکسسوریهای سبز خاص

تجهیزات خاص فضای باز

تولید باکس های مدولار ، بام سبز ، تراس سبز

طراحی و ساخت انواع سازه های چوبی ( آلاچیق ، پرگولا ، سایه بان ، کلبه ، فلاور باکس)

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است