loading

سوالات متداول

از ما بپرسید

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است

سوالات متداول

آیا شما نیز سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

چوب پلاست چیست؟

چوب پلاست چیست؟

چوب پلاست، نوعی کامپوزیت چوبی_پلاستیکی است و از ترکیب موادی چون الیاف چوب طبیعی با مقدارکمی پلاستیک و ترموپلاستیک ها و هم چنین نوعی آرد مخصوص ساخته می شود. این متریال، در ظاهر بافت چوب را دارد.

ترمووود چیست؟

ترمووود یا چوب ترمو :

ترمووود به روشی اطلاق می گردد که در آن الوار های چوب خام از انواع مختلف کاج ، راش در کوره های  مخصوص ترموتحت حرارت بسیار زیادی قرار می گیرد.

در روش ترمو از هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نمی شود .

فرآیند ترمو باعث مقاوم شدن الوار های چوب و خارج شدن صمغ و رزین آنها می گردد.

در نهایت ترمو وود که چوبی مقاوم تر در برابر حرارت ، رطوبت ، حشرات ، تابخوردگی ، پوسیدگی است را به بازار عرضه می کند.

لایه محافظ چیست؟

لایه ی محافظ :

به منظور محافظت از عایق ساختمان در برابر آسیب های وارده در هنگام نصب روف گاردن و هم چنین در هنگام کودهی و یا در مقابل نفوذ ریشه های  گیاهان  باید بوسیله لایه محافظ روی عایق را  پوشاند.

این لایه محافظ می تواند یک لایه از جنس بتن سبک ،ورقه ضخیم پلاستیک ورق از جنس مس  یا ترکیبی از این ها باشد.

اما توصیه می گردد در هر منطقه از کشور از مصالحی که هرینه پایین تری دارد و بیشتر در دسترس است استفاده کنید.

تعریفی از چمن مصنوعی:

چمن مصنوعی :

چمن مصنوعی در واقع محصولی چمن مانند است که دارای ظاهر و ماهیت خشن تری است. اما با تغییر رنگ کاملا شبیه به چمن های طبیعی است. چمن های مصنوعی می تواند متراکم تر، مقاوم تر باشد و نسبت به چمن های طبیعی از نگهداری کمتری برخوردار است.

پوکه چیست؟

پوکه :

اگر بخواهیم تعریفی از پوکه را داشته باشیم، باید بگوییم پوکه ها، سنگ دانه های سبک طبیعی(معدنی یا صنعتی) هستند که به دلیل تخلخل موجود، دارای وزن مخصوص کم می باشد.مواد تشکیل دهنده ی آن ها عمدتا سیلیکا و آهن،منگنز هستند. پوکه ها به دو دسته ی معدنی(به صورت طبیعی تهیه می شود) و صنعتی(از خاک رس و توسط انسان تولید می شود.)تقسیم می شود.

سایر سوالات

تعریفی از کلبه های چوبی:

کلبه چوبی :

این محصول، تماما از چوب کاج زرد ساخته می شود. روی پوشش چوب های این محصول، هیچ نوع ماده شیمیایی که باعث انسداد منافذ چوب می گردد، استفاده نشده.

ژئوتکستایل چیست؟

ژئوتکستایل :

ژئوتکستایل ها به معنی نمد صنعتی هستند که از محصولات ژئوسنتتیک به شمار می روند و ظاهری شبیه به موکت نازک دارند و به دو دسته بافته شده و بافته نشده تقسیم می شوند. ژئوتکستایل ها در هنگام استفاده همراه خاک، توانایی فیلترکردن، جداسازی، حفاظت، تقویت و تخلیه را دارد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است