loading
چمن مصنوعی

کیفیت چمن مصنوعی :

سطح زیر چمن مصنوعی ، همان سطحی است که لایه شبیه چمن ، به آن دوخته می شود. این لایه نگهدارنده ی الیاف چمن نیز هست. اگر این سطح دوخته شده، دارای لایه های بیشتری باشد کیفیت چمن بالاتر می رود. در بسیاری از محصولات ارزان قیمت، یک لایه از سطح زیرین به آن دوخته می شود که در نتیجه هم کیفیت چمن و هم قیمت آن پایین تر می آید.

از بخش های مهم و تاثیرگذار در کنترل کیفیت چمن مصنوعی ، بخش غشایی چمن می باشد. این لایه، لایه محافظ محصول است که باعث محکم تر به هم چسبیدن الیاف و فیبر، به لایه زیرین است که باعث بالا رفتن مقاومت و دوام چمن نیز می شود. هرچه مواد استفاده شده در این قسمت مرغوب تر باشد، انتظار دوام بیشتری در چمن خواهیم داشت.

از دیگر عوامل تاثیرگذار در کیفیت چمن مصنوعی ، ضخامت آن می باشد که به اصطلاح دیتکس خوانده می شود. دیتکس عبارت است از: نسبت وزن فیبر به واحد مشخصی از طول. هر چقدر فیبر یا الیاف چمن مصنوعی ما، ضخامت بیشتری داشته باشد کیفیت چمن مصنوعی نیز بیشتر خواهد شد. چمن هایی با شکل v انگلیسی که از نظر ظاهری بسیار نزدیک به چمن طبیعی هستند، دارای کیفیت بالاتری هستند.

زیبایی عنصری است که بر کیفیت چمن مصنوعی هم اثر می گذارد و فاکتور هایی مثل: نرمی، زبری الیاف، رنگ و بلندی الیاف و شباهت زیاد به چمن طبیعی و … در انتخاب و کیفیت چمن ما نیز مهم خواهد بود.

گلپیراسبز ،طراح و مشاور و مجری تخصصی بام سبز ، دیوار سبز ، تراس سبز

طراحی محوطه و فضای سبز

اکسسوریهای سبز خاص

تجهیزات خاص فضای باز

عرضه کننده : متریال بام سبز و دیوار سبز

تولید باکس های مدولار ، بام سبز ، تراس سبز

طراحی و ساخت انواع سازه های چوبی ( آلاچیق ، پرگولا ، سایه بان ، کلبه ، فلاور باکس)

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است